Продукция Украина (КСУ)

    код: 33219 Заглушка 19
    Артикул: UA-BP1U-Gr
    Производитель: Украина (КСУ)

    Количество юнитов: 1U / 2U / 4U

    Цвет: серый / черный

    код: 52322 Кабельний організатор 1U з 5 пластиковими кільцями, чорний
    • 42,12 грн.
    Артикул: UA-CMS-CM-05
    Производитель: Украина (КСУ)
    ..
    код: 52310 Патч-Панель 10
    • 42,25 грн.
    Артикул: CMS-PP12K10XX-SL
    Производитель: Украина (КСУ)
    ..
    код: 45915 Полка 19
    Артикул: UA-SH4-450B
    Производитель: Украина (КСУ)

    Глубина, мм: 450 / 500 / 550 / 600 / 650 / 750 / 850 / 950

    Цвет: серый / черный

    код: 83520 Шафа 21U, 600х 600х 876 мм (Ш*Г*В),акрілове скло, сіра
    • 5 929,19 грн.
    Артикул: UA-MGSWA216G
    Производитель: Украина (КСУ)
    ..
    код: 83501 Кабельний організатор 1U металевий перфорований, чорний CMS
    • 312,00 грн.
    Артикул: UA-CMS-CM-04BK
    Производитель: Украина (КСУ)
    ..
    код: 83509 Стійка 42U, однорамна, чорна (без ніг)
    • 1 642,68 грн.
    Артикул: UA-OF42-S-BK
    Производитель: Украина (КСУ)
    ..
    код: 83506 Стяжка 200х4.0 мм, 100 шт
    • 32,49 грн.
    Артикул: INCT20040
    Производитель: Украина (КСУ)
    ..
    код: 83523 Хомут стельовий 50х85мм цинкований
    • 12,65 грн.
    Артикул: 117035
    Производитель: Украина (КСУ)
    ..
    код: 83500 Стяжка 100х3.0 мм, 100 шт
    • 8,35 грн.
    Артикул: INCT10030
    Производитель: Украина (КСУ)
    ..
    код: 83499 Кабельный организатор-кольцо 44х60, металл 2мм, серый глянец, CPF-IT-00-004-01
    • 19,02 грн.
    Артикул: CPF-IT-00-004-01
    Производитель: Украина (КСУ)
    ..
    код: 83526 Хомут стельовий GRIP 30х55мм цинкований
    • 14,20 грн.
    Артикул: UA-M15FS
    Производитель: Украина (КСУ)
    ..
    код: 83508 Полиця консольна 10
    • 99,19 грн.
    Артикул: UA-SHC16-10"-B
    Производитель: Украина (КСУ)
    ..
    код: 83490 Кабельний організатор-кільце 44х60, метал 2мм, чорний Cms
    • 27,65 грн.
    Артикул: CPF-IT-00-004
    Производитель: Украина (КСУ)
    ..
    код: 83524 Хомут стельовий GRIP 50x85 мм оцинкований
    • 15,89 грн.
    Артикул: UA-M30FS
    Производитель: Украина (КСУ)
    ..
    код: 83504 Площадка під стяжку з отвором під шуруп, 22x15 мм (100шт), біла
    • 109,11 грн.
    Артикул: INCT-HC-2-WH
    Производитель: Украина (КСУ)
    ..
    код: 83515 Патч-корд FC/UPC-LC/UPC SM 5м Duplex
    • 129,77 грн.
    Артикул: UPC-5FCLC(SM)D(ON)
    Производитель: Украина (КСУ)
    ..
    код: 83530 Бокова заглушка для DIN розетки, EPNew
    • 33,15 грн.
    Артикул: DRA-01CWH-38
    Производитель: Украина (КСУ)
    ..
    код: 83529 Стяжка 300х4.0 мм, 100 шт
    • 71,07 грн.
    Артикул: INCT30040
    Производитель: Украина (КСУ)
    ..
    код: 83528 Колесо до шаф поліамід(d80) площадці зі стопором 150кг/колесо
    • 273,78 грн.
    Артикул: 3030080CT
    Производитель: Украина (КСУ)
    ..
    код: 83518 Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM 5м Duplex
    • 613,51 грн.
    Артикул: UPC-5LCLC(SM)D(ON)
    Производитель: Украина (КСУ)
    ..
    код: 83497 Лицьова панель 4SC Duplex для UA-FOBC-B, чорна
    • 18,25 грн.
    Артикул: UA-FO4SCDB
    Производитель: Украина (КСУ)
    ..
    код: 83521 Кабельний організатор-кільце 44х60, метал 2мм, оцинковка
    • 32,85 грн.
    Артикул: CPF-IT-00-004-02
    Производитель: Украина (КСУ)
    ..
    код: 83493 Гофро-труба D25/18.3 мм, PVC, з протяжкою, 50 м, чорна
    • 163,49 грн.
    Артикул: 91925-BK
    Производитель: Украина (КСУ)
    ..
    код: 83511 Гібридний адаптер SC/LC, SM, Simplex
    • 43,38 грн.
    Артикул: SC/LC(SM)(SO)
    Производитель: Украина (КСУ)
    ..
    код: 83525 Патч-корд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 3м Duplex
    • 262,41 грн.
    Артикул: UPC-3LCLC(MM)D(FW)
    Производитель: Украина (КСУ)
    ..
    код: 83492 Мережевий фільтр Maxxter 4.5м 5роз. з вимикачем, чорний
    • 1,56 грн.
    Артикул: SPM5-G-15B
    Производитель: Украина (КСУ)
    ..
    код: 83494 Лоток сітчастий WBC 200х50мм, дріт D4 мм, білий цинк, 2,5м
    • 255,53 грн.
    Артикул: CMS-WBC4-20050Z
    Производитель: Украина (КСУ)
    ..
    код: 83491 Скоба для кріплення металорукава РЗ-Ц-25 металева
    • 351,00 грн.
    Артикул: СКМ-25
    Производитель: Украина (КСУ)
    ..
    код: 83522 Пластина центрального підвісу під шпильку М8-М10 для дротяного лотка
    • 21,92 грн.
    Артикул: CLW10-CR
    Производитель: Украина (КСУ)
    ..
    код: 83505 Кабель силовий Gembird PC-186-VDE-3M, довжина 3 м, сертифікований VDE
    • 43,34 грн.
    Артикул: PC-186-VDE-3M
    Производитель: Украина (КСУ)
    ..
    код: 83496 Cкоба підвісу сітчастого лотка, S-обр., цинкована
    • 296,91 грн.
    Артикул: CMS-BS1Z
    Производитель: Украина (КСУ)
    ..
    код: 83510 Стяжка 150х3.0 мм, 100 шт
    • 13,52 грн.
    Артикул: INCT15030
    Производитель: Украина (КСУ)
    ..
    код: 83507 Патч-корд FC-FC MM 50/125 2м Duplex, FC-FC/50MM (2) Duplex
    • 240,24 грн.
    Артикул: UPC-2FCFC(MM)D(AD)
    Производитель: Украина (КСУ)
    ..
    код: 83512 Патчкорд SC/UPC-LC/UPC МM (G50-OM3) 1м Simplex
    • 1,30 грн.
    Артикул: UPC-1SCLC(МM)S(XX)
    Производитель: Украина (КСУ)
    ..
    код: 83516 Патчкорд SC/UPC-LC/UPC SM 25м Duplex
    • 258,44 грн.
    Артикул: UPC-25SCLC(SM)D(FW)
    Производитель: Украина (КСУ)
    ..
    код: 83517 Патч-корд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 5м Duplex
    • 150,51 грн.
    Артикул: UPC-5LCLC(MM)D(ON)
    Производитель: Украина (КСУ)
    ..
    код: 83495 Лоток сітчастий WBB 200х50мм, дріт D4 мм, білий цинк, 2,5м
    • 274,51 грн.
    Артикул: CMS-WBB4-20050Z
    Производитель: Украина (КСУ)
    ..
    код: 83527 Коробка монтажна в гіпсокартон з металевими лапками
    • 71,76 грн.
    Артикул: PK-60(103)С
    Производитель: Украина (КСУ)
    ..
    код: 83502 Площадка під стяжку з отвором під шуруп, 22x15 мм (100шт), чорна Cms
    • 97,51 грн.
    Артикул: INCT-HC-2-BK
    Производитель: Украина (КСУ)
    ..
    код: 83514 Патчкорд SC/UPC-SC/UPC SM 25м Duplex
    • 256,07 грн.
    Артикул: UPC-25SCSC(SM)D(ON)
    Производитель: Украина (КСУ)
    ..
    код: 83513 Патчкорд SC/UPC-SC/UPC MM 1м Simplex
    • 1,08 грн.
    Артикул: UPC-1SCSC(MM)S(XX)
    Производитель: Украина (КСУ)
    ..
    код: 83498 Пігтейл SC/UPC 1.5 m, SM, Easy strip
    • 28,25 грн.
    Артикул: PG-1.5SC(SM)(ON)ЕC
    Производитель: Украина (КСУ)
    ..
    код: 83519 Коробка г/к з шуруп РК-60
    • 8,42 грн.
    Артикул: PK-60
    Производитель: Украина (КСУ)
    ..
    код: 83503 ВО бокс малий на 2SC Duplex адаптера, 120х80х28 мм, чорний Cms
    • 82,13 грн.
    Артикул: UA-FOBS2SCD-B
    Производитель: Украина (КСУ)
    ..
    Код: Артикул:   Производитель: Название: Цена: В корзину: Наличие:
    33219 UA-BP1U-Gr Украина (КСУ) Заглушка 19"
    52322 UA-CMS-CM-05 Украина (КСУ) Кабельний організатор 1U з 5 пластиковими кільц... 42,12 грн.
    52310 CMS-PP12K10XX-SL Украина (КСУ) Патч-Панель 10", 1U, для 12 модулей Keystone (s... 42,25 грн.
    45915 UA-SH4-450B Украина (КСУ) Полка 19" 4 точки крепления
    83520 UA-MGSWA216G Украина (КСУ) Шафа 21U, 600х 600х 876 мм (Ш*Г*В),акрілове скл... 5 929,19 грн.
    83501 UA-CMS-CM-04BK Украина (КСУ) Кабельний організатор 1U металевий перфорований... 312,00 грн.
    83509 UA-OF42-S-BK Украина (КСУ) Стійка 42U, однорамна, чорна (без ніг) 1 642,68 грн.
    83506 INCT20040 Украина (КСУ) Стяжка 200х4.0 мм, 100 шт 32,49 грн.
    83523 117035 Украина (КСУ) Хомут стельовий 50х85мм цинкований 12,65 грн.
    83500 INCT10030 Украина (КСУ) Стяжка 100х3.0 мм, 100 шт 8,35 грн.
    83499 CPF-IT-00-004-01 Украина (КСУ) Кабельный организатор-кольцо 44х60, металл 2мм,... 19,02 грн.
    83526 UA-M15FS Украина (КСУ) Хомут стельовий GRIP 30х55мм цинкований 14,20 грн.
    83508 UA-SHC16-10"-B Украина (КСУ) Полиця консольна 10" 1U 160мм , чорна 99,19 грн.
    83490 CPF-IT-00-004 Украина (КСУ) Кабельний організатор-кільце 44х60, метал 2мм, ... 27,65 грн.
    83524 UA-M30FS Украина (КСУ) Хомут стельовий GRIP 50x85 мм оцинкований 15,89 грн.
    83504 INCT-HC-2-WH Украина (КСУ) Площадка під стяжку з отвором під шуруп, 22x15 ... 109,11 грн.
    83515 UPC-5FCLC(SM)D(ON) Украина (КСУ) Патч-корд FC/UPC-LC/UPC SM 5м Duplex 129,77 грн.
    83530 DRA-01CWH-38 Украина (КСУ) Бокова заглушка для DIN розетки, EPNew 33,15 грн.
    83529 INCT30040 Украина (КСУ) Стяжка 300х4.0 мм, 100 шт 71,07 грн.
    83528 3030080CT Украина (КСУ) Колесо до шаф поліамід(d80) площадці зі стопоро... 273,78 грн.
    83518 UPC-5LCLC(SM)D(ON) Украина (КСУ) Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM 5м Duplex 613,51 грн.
    83497 UA-FO4SCDB Украина (КСУ) Лицьова панель 4SC Duplex для UA-FOBC-B, чорна 18,25 грн.
    83521 CPF-IT-00-004-02 Украина (КСУ) Кабельний організатор-кільце 44х60, метал 2мм, ... 32,85 грн.
    83493 91925-BK Украина (КСУ) Гофро-труба D25/18.3 мм, PVC, з протяжкою, 50 м... 163,49 грн.
    83511 SC/LC(SM)(SO) Украина (КСУ) Гібридний адаптер SC/LC, SM, Simplex 43,38 грн.
    83525 UPC-3LCLC(MM)D(FW) Украина (КСУ) Патч-корд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 3м Duplex 262,41 грн.
    83492 SPM5-G-15B Украина (КСУ) Мережевий фільтр Maxxter 4.5м 5роз. з вимикачем... 1,56 грн.
    83494 CMS-WBC4-20050Z Украина (КСУ) Лоток сітчастий WBC 200х50мм, дріт D4 мм, білий... 255,53 грн.
    83491 СКМ-25 Украина (КСУ) Скоба для кріплення металорукава РЗ-Ц-25 металева 351,00 грн.
    83522 CLW10-CR Украина (КСУ) Пластина центрального підвісу під шпильку М8-М1... 21,92 грн.
    83505 PC-186-VDE-3M Украина (КСУ) Кабель силовий Gembird PC-186-VDE-3M, довжина 3... 43,34 грн.
    83496 CMS-BS1Z Украина (КСУ) Cкоба підвісу сітчастого лотка, S-обр., цинкована 296,91 грн.
    83510 INCT15030 Украина (КСУ) Стяжка 150х3.0 мм, 100 шт 13,52 грн.
    83507 UPC-2FCFC(MM)D(AD) Украина (КСУ) Патч-корд FC-FC MM 50/125 2м Duplex, FC-FC/50MM... 240,24 грн.
    83512 UPC-1SCLC(МM)S(XX) Украина (КСУ) Патчкорд SC/UPC-LC/UPC МM (G50-OM3) 1м Simplex 1,30 грн.
    83516 UPC-25SCLC(SM)D(FW) Украина (КСУ) Патчкорд SC/UPC-LC/UPC SM 25м Duplex 258,44 грн.
    83517 UPC-5LCLC(MM)D(ON) Украина (КСУ) Патч-корд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 5м Duplex 150,51 грн.
    83495 CMS-WBB4-20050Z Украина (КСУ) Лоток сітчастий WBB 200х50мм, дріт D4 мм, білий... 274,51 грн.
    83527 PK-60(103)С Украина (КСУ) Коробка монтажна в гіпсокартон з металевими лап... 71,76 грн.
    83502 INCT-HC-2-BK Украина (КСУ) Площадка під стяжку з отвором під шуруп, 22x15 ... 97,51 грн.
    83514 UPC-25SCSC(SM)D(ON) Украина (КСУ) Патчкорд SC/UPC-SC/UPC SM 25м Duplex 256,07 грн.
    83513 UPC-1SCSC(MM)S(XX) Украина (КСУ) Патчкорд SC/UPC-SC/UPC MM 1м Simplex 1,08 грн.
    83498 PG-1.5SC(SM)(ON)ЕC Украина (КСУ) Пігтейл SC/UPC 1.5 m, SM, Easy strip 28,25 грн.
    83519 PK-60 Украина (КСУ) Коробка г/к з шуруп РК-60 8,42 грн.
    83503 UA-FOBS2SCD-B Украина (КСУ) ВО бокс малий на 2SC Duplex адаптера, 120х80х28... 82,13 грн.
    Заглушка 19 код: 33219
    Заглушка 19"
    Артикул: UA-BP1U-Gr
    Производитель: Украина (КСУ)

    Количество юнитов: 1U / 2U / 4U

    Цвет: серый / черный

    Кабельний організатор 1U з 5 пластиковими кільцями, чорний
    • 42,12 грн.
    код: 52322
    Кабельний організатор 1U з 5 пластиковими кільцями, чорний
    Артикул: UA-CMS-CM-05
    Производитель: Украина (КСУ) ..
    Патч-Панель 10
    • 42,25 грн.
    код: 52310
    Полка 19 код: 45915
    Полка 19" 4 точки крепления
    Артикул: UA-SH4-450B
    Производитель: Украина (КСУ)

    Глубина, мм: 450 / 500 / 550 / 600 / 650 / 750 / 850 / 950

    Цвет: серый / черный

    Шафа 21U, 600х 600х 876 мм (Ш*Г*В),акрілове скло, сіра
    • 5 929,19 грн.
    код: 83520
    Шафа 21U, 600х 600х 876 мм (Ш*Г*В),акрілове скло, сіра
    Артикул: UA-MGSWA216G
    Производитель: Украина (КСУ) ..
    Кабельний організатор 1U металевий перфорований, чорний CMS
    • 312,00 грн.
    код: 83501
    Кабельний організатор 1U металевий перфорований, чорний CMS
    Артикул: UA-CMS-CM-04BK
    Производитель: Украина (КСУ) ..
    Стійка 42U, однорамна, чорна (без ніг)
    • 1 642,68 грн.
    код: 83509
    Стійка 42U, однорамна, чорна (без ніг)
    Артикул: UA-OF42-S-BK
    Производитель: Украина (КСУ) ..
    Стяжка 200х4.0 мм, 100 шт
    • 32,49 грн.
    код: 83506
    Стяжка 200х4.0 мм, 100 шт
    Артикул: INCT20040
    Производитель: Украина (КСУ) ..
    Хомут стельовий 50х85мм цинкований
    • 12,65 грн.
    код: 83523
    Хомут стельовий 50х85мм цинкований
    Артикул: 117035
    Производитель: Украина (КСУ) ..
    Стяжка 100х3.0 мм, 100 шт
    • 8,35 грн.
    код: 83500
    Стяжка 100х3.0 мм, 100 шт
    Артикул: INCT10030
    Производитель: Украина (КСУ) ..
    Кабельный организатор-кольцо 44х60, металл 2мм, серый глянец, CPF-IT-00-004-01
    • 19,02 грн.
    код: 83499
    Кабельный организатор-кольцо 44х60, металл 2мм, серый глянец, CPF-IT-00-004-01
    Артикул: CPF-IT-00-004-01
    Производитель: Украина (КСУ) ..
    Хомут стельовий GRIP 30х55мм цинкований
    • 14,20 грн.
    код: 83526
    Хомут стельовий GRIP 30х55мм цинкований
    Артикул: UA-M15FS
    Производитель: Украина (КСУ) ..
    Полиця консольна 10
    • 99,19 грн.
    код: 83508
    Полиця консольна 10" 1U 160мм , чорна
    Артикул: UA-SHC16-10"-B
    Производитель: Украина (КСУ) ..
    Кабельний організатор-кільце 44х60, метал 2мм, чорний Cms
    • 27,65 грн.
    код: 83490
    Кабельний організатор-кільце 44х60, метал 2мм, чорний Cms
    Артикул: CPF-IT-00-004
    Производитель: Украина (КСУ) ..
    Хомут стельовий GRIP 50x85 мм оцинкований
    • 15,89 грн.
    код: 83524
    Хомут стельовий GRIP 50x85 мм оцинкований
    Артикул: UA-M30FS
    Производитель: Украина (КСУ) ..
    Площадка під стяжку з отвором під шуруп, 22x15 мм (100шт), біла
    • 109,11 грн.
    код: 83504
    Площадка під стяжку з отвором під шуруп, 22x15 мм (100шт), біла
    Артикул: INCT-HC-2-WH
    Производитель: Украина (КСУ) ..
    Патч-корд FC/UPC-LC/UPC SM 5м Duplex
    • 129,77 грн.
    код: 83515
    Патч-корд FC/UPC-LC/UPC SM 5м Duplex
    Артикул: UPC-5FCLC(SM)D(ON)
    Производитель: Украина (КСУ) ..
    Бокова заглушка для DIN розетки, EPNew
    • 33,15 грн.
    код: 83530
    Бокова заглушка для DIN розетки, EPNew
    Артикул: DRA-01CWH-38
    Производитель: Украина (КСУ) ..
    Стяжка 300х4.0 мм, 100 шт
    • 71,07 грн.
    код: 83529
    Стяжка 300х4.0 мм, 100 шт
    Артикул: INCT30040
    Производитель: Украина (КСУ) ..
    Колесо до шаф поліамід(d80) площадці зі стопором 150кг/колесо
    • 273,78 грн.
    код: 83528
    Колесо до шаф поліамід(d80) площадці зі стопором 150кг/колесо
    Артикул: 3030080CT
    Производитель: Украина (КСУ) ..
    Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM 5м Duplex
    • 613,51 грн.
    код: 83518
    Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM 5м Duplex
    Артикул: UPC-5LCLC(SM)D(ON)
    Производитель: Украина (КСУ) ..
    Лицьова панель 4SC Duplex для UA-FOBC-B, чорна
    • 18,25 грн.
    код: 83497
    Лицьова панель 4SC Duplex для UA-FOBC-B, чорна
    Артикул: UA-FO4SCDB
    Производитель: Украина (КСУ) ..
    Кабельний організатор-кільце 44х60, метал 2мм, оцинковка
    • 32,85 грн.
    код: 83521
    Кабельний організатор-кільце 44х60, метал 2мм, оцинковка
    Артикул: CPF-IT-00-004-02
    Производитель: Украина (КСУ) ..
    Гофро-труба D25/18.3 мм, PVC, з протяжкою, 50 м, чорна
    • 163,49 грн.
    код: 83493
    Гофро-труба D25/18.3 мм, PVC, з протяжкою, 50 м, чорна
    Артикул: 91925-BK
    Производитель: Украина (КСУ) ..
    Гібридний адаптер SC/LC, SM, Simplex
    • 43,38 грн.
    код: 83511
    Гібридний адаптер SC/LC, SM, Simplex
    Артикул: SC/LC(SM)(SO)
    Производитель: Украина (КСУ) ..
    Патч-корд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 3м Duplex
    • 262,41 грн.
    код: 83525
    Патч-корд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 3м Duplex
    Артикул: UPC-3LCLC(MM)D(FW)
    Производитель: Украина (КСУ) ..
    Мережевий фільтр Maxxter 4.5м 5роз. з вимикачем, чорний
    • 1,56 грн.
    код: 83492
    Мережевий фільтр Maxxter 4.5м 5роз. з вимикачем, чорний
    Артикул: SPM5-G-15B
    Производитель: Украина (КСУ) ..
    Лоток сітчастий WBC 200х50мм, дріт D4 мм, білий цинк, 2,5м
    • 255,53 грн.
    код: 83494
    Лоток сітчастий WBC 200х50мм, дріт D4 мм, білий цинк, 2,5м
    Артикул: CMS-WBC4-20050Z
    Производитель: Украина (КСУ) ..
    Скоба для кріплення металорукава РЗ-Ц-25 металева
    • 351,00 грн.
    код: 83491
    Скоба для кріплення металорукава РЗ-Ц-25 металева
    Артикул: СКМ-25
    Производитель: Украина (КСУ) ..
    Пластина центрального підвісу під шпильку М8-М10 для дротяного лотка
    • 21,92 грн.
    код: 83522
    Кабель силовий Gembird PC-186-VDE-3M, довжина 3 м, сертифікований VDE
    • 43,34 грн.
    код: 83505
    Кабель силовий Gembird PC-186-VDE-3M, довжина 3 м, сертифікований VDE
    Артикул: PC-186-VDE-3M
    Производитель: Украина (КСУ) ..
    Cкоба підвісу сітчастого лотка, S-обр., цинкована
    • 296,91 грн.
    код: 83496
    Cкоба підвісу сітчастого лотка, S-обр., цинкована
    Артикул: CMS-BS1Z
    Производитель: Украина (КСУ) ..
    Стяжка 150х3.0 мм, 100 шт
    • 13,52 грн.
    код: 83510
    Стяжка 150х3.0 мм, 100 шт
    Артикул: INCT15030
    Производитель: Украина (КСУ) ..
    Патч-корд FC-FC MM 50/125 2м Duplex, FC-FC/50MM (2) Duplex
    • 240,24 грн.
    код: 83507
    Патч-корд FC-FC MM 50/125 2м Duplex, FC-FC/50MM (2) Duplex
    Артикул: UPC-2FCFC(MM)D(AD)
    Производитель: Украина (КСУ) ..
    Патчкорд SC/UPC-LC/UPC МM (G50-OM3) 1м Simplex
    • 1,30 грн.
    код: 83512
    Патчкорд SC/UPC-LC/UPC МM (G50-OM3) 1м Simplex
    Артикул: UPC-1SCLC(МM)S(XX)
    Производитель: Украина (КСУ) ..
    Патчкорд SC/UPC-LC/UPC SM 25м Duplex
    • 258,44 грн.
    код: 83516
    Патчкорд SC/UPC-LC/UPC SM 25м Duplex
    Артикул: UPC-25SCLC(SM)D(FW)
    Производитель: Украина (КСУ) ..
    Патч-корд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 5м Duplex
    • 150,51 грн.
    код: 83517
    Патч-корд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 5м Duplex
    Артикул: UPC-5LCLC(MM)D(ON)
    Производитель: Украина (КСУ) ..
    Лоток сітчастий WBB 200х50мм, дріт D4 мм, білий цинк, 2,5м
    • 274,51 грн.
    код: 83495
    Лоток сітчастий WBB 200х50мм, дріт D4 мм, білий цинк, 2,5м
    Артикул: CMS-WBB4-20050Z
    Производитель: Украина (КСУ) ..
    Коробка монтажна в гіпсокартон з металевими лапками
    • 71,76 грн.
    код: 83527
    Коробка монтажна в гіпсокартон з металевими лапками
    Артикул: PK-60(103)С
    Производитель: Украина (КСУ) ..
    Площадка під стяжку з отвором під шуруп, 22x15 мм (100шт), чорна Cms
    • 97,51 грн.
    код: 83502
    Площадка під стяжку з отвором під шуруп, 22x15 мм (100шт), чорна Cms
    Артикул: INCT-HC-2-BK
    Производитель: Украина (КСУ) ..
    Патчкорд SC/UPC-SC/UPC SM 25м Duplex
    • 256,07 грн.
    код: 83514
    Патчкорд SC/UPC-SC/UPC SM 25м Duplex
    Артикул: UPC-25SCSC(SM)D(ON)
    Производитель: Украина (КСУ) ..
    Патчкорд SC/UPC-SC/UPC MM 1м Simplex
    • 1,08 грн.
    код: 83513
    Патчкорд SC/UPC-SC/UPC MM 1м Simplex
    Артикул: UPC-1SCSC(MM)S(XX)
    Производитель: Украина (КСУ) ..
    Пігтейл SC/UPC 1.5 m, SM, Easy strip
    • 28,25 грн.
    код: 83498
    Пігтейл SC/UPC 1.5 m, SM, Easy strip
    Артикул: PG-1.5SC(SM)(ON)ЕC
    Производитель: Украина (КСУ) ..
    Коробка г/к з шуруп РК-60
    • 8,42 грн.
    код: 83519
    Коробка г/к з шуруп РК-60
    Артикул: PK-60
    Производитель: Украина (КСУ) ..
    ВО бокс малий на 2SC Duplex адаптера, 120х80х28 мм, чорний Cms
    • 82,13 грн.
    код: 83503
    ВО бокс малий на 2SC Duplex адаптера, 120х80х28 мм, чорний Cms
    Артикул: UA-FOBS2SCD-B
    Производитель: Украина (КСУ) ..
    Показано с 1 по 45 из 45 (всего 1 страниц)