Коннекторы оптические



    код: 63784 Змінний картридж SC
    • 33 266,84 грн.
    Артикул: 32285
    Производитель: Legrand (Франция)
    ..
    код: 63783 Змінний картридж LC
    • 33 266,84 грн.
    Артикул: 32284
    Производитель: Legrand (Франция)
    ..
    код: 63782 Приналежності для очищення MPO/MTP
    • 16 318,85 грн.
    Артикул: 32283
    Производитель: Legrand (Франция)
    ..
    код: 63781 Очищувач оптичних конекторів SC (PC/APC)
    • 14 324,99 грн.
    Артикул: 32282
    Производитель: Legrand (Франция)
    ..
    код: 63780 Очищувач оптичних конекторів LC (PC/APC)
    • 14 324,99 грн.
    Артикул: 32281
    Производитель: Legrand (Франция)
    ..
    код: 63778 Аерозольний балончик з очищувачем
    • 5 950,16 грн.
    Артикул: 32278
    Производитель: Legrand (Франция)
    ..
    код: 63775 Конектори швидкого зєднання 12 х SC-APC - одномодові
    • 40 715,49 грн.
    Артикул: 32275
    Производитель: Legrand (Франция)
    ..
    код: 63774 Конектори швидкого зєднання 12 х SC - одномодові
    • 40 076,11 грн.
    Артикул: 32274
    Производитель: Legrand (Франция)
    ..
    код: 63773 Конектори швидкого зєднання 12 х LC - одномодові
    • 41 082,32 грн.
    Артикул: 32273
    Производитель: Legrand (Франция)
    ..
    код: 63772 Конектори швидкого зєднання 12 х SC - багатомодові
    • 39 436,72 грн.
    Артикул: 32272
    Производитель: Legrand (Франция)
    ..
    код: 63771 Конектори швидкого зєднання 12 х LC - багатомодові
    • 40 442,93 грн.
    Артикул: 32271
    Производитель: Legrand (Франция)
    ..
    код: 63770 Набір інструментів для швидкого монтажа Конекторів з механічною фіксацією
    • 68 811,00 грн.
    Артикул: 32270
    Производитель: Legrand (Франция)
    ..
    код: 40678 Оптичний конектор Epoxy&Polish ST, SM (одномод), Corning
    • 158,23 грн.
    Артикул: 95-251-49-BP
    Производитель: Corning (США)
    Оптичний конектор Epoxy&Polish ST, SM (одномод), Corning, 95-251-49-BPПредлагаем ассортимент надежны..
    код: 40684 Оптичний конектор Epoxy&Polish LC, SM (одномод), Corning
    • 300,77 грн.
    Артикул: 95-250-LC-BP
    Производитель: Corning (США)
    Оптичний конектор Epoxy&Polish LC, SM (одномод), Corning, 95-250-LC-BPПредлагаем ассортимент надежны..
    код: 40683 Оптичний конектор Epoxy&Polish FC SM (одномод), Corning
    • 183,66 грн.
    Артикул: 95-250-10-BP
    Производитель: Corning (США)
    Оптичний конектор Epoxy&Polish FC SM (одномод), Corning, 95-250-10-BPПредлагаем ассортимент надежных..
    код: 40680 Оптичний конектор Epoxy&Polish SC, SM (одномод), Corning
    • 120,90 грн.
    Артикул: 95-250-08-BP
    Производитель: Corning (США)
    Оптичний конектор Epoxy&Polish SC, SM (одномод), Corning, 95-250-08-BPПредлагаем ассортимент надежны..
    код: 45658 Оптичний конектор Epoxy&Polish LC, Bulk pack, 50 µm multimode (OM4+/OM4/OM3/OM2), black, Corning
    • 278,59 грн.
    Артикул: 95-050-LC-BP-Z
    Производитель: Corning (США)
    Оптичний конектор Epoxy&Polish LC, Bulk pack, 50 µm multimode (OM4+/OM4/OM3/OM2), black, Corning, 95..
    код: 51932 LCS Клейовий.кон.SC50/125&62,5/126
    • 586,62 грн.
    Артикул: 33147
    Производитель: Legrand (Франция)
    ..
    код: 51931 Клеєв.конектор LC буфер 900
    • 607,89 грн.
    Артикул: 33100
    Производитель: Legrand (Франция)
    ..
    код: 63736 Тримач оптичного волокна 900 мкм
    • 10 271,28 грн.
    Артикул: 32202
    Производитель: Legrand (Франция)
    ..
    код: 63737 Тримач оптичного волокна 250 мкм
    • 10 271,28 грн.
    Артикул: 32203
    Производитель: Legrand (Франция)
    ..
    код: 81594 Обтискне кільце для LС конекторів (1.6-2.0 мм) , ступінчастий профіль, Corning
    • 20,56 грн.
    Артикул: 95-400-12-BP26
    Производитель: Corning (США)
    ..
    код: 79181 SC/APC Single Mode OS1 250/900μ BF APC зеленые, набор 10 шт
    • 21 286,51 грн.
    Артикул: AFR-00395
    Производитель: Molex (США)
    ..
    код: 81576 Защіпка для LC Duplex (дуплекс), TRIGGER, Corning
    • 13,52 грн.
    Артикул: KG-400-22 (TRIGGER-BP-D)
    Производитель: Corning (США)
    ..
    код: 81595 Обтискне кільце для LС конекторів (3.0 мм), Corning
    • 20,56 грн.
    Артикул: 95-400-12-BP3
    Производитель: Corning (США)
    ..
    код: 79173 LC Multimode OM1 250/900μ BF бежевые, набор 10 шт
    • 20 647,09 грн.
    Артикул: AFR-00387
    Производитель: Molex (США)
    ..
    код: 81593 Корпус SC конектора, SM (одномод), синій, Corning
    • 12,71 грн.
    Артикул: KG-100-10-DN
    Производитель: Corning (США)
    ..
    код: 81585 Ковпачок 3.0 мм, для SC конекторів, бірюзовий (ступ. проф.), Corning
    • 5,68 грн.
    Артикул: 95-400-31-BP3A
    Производитель: Corning (США)
    ..
    код: 81586 Ковпачок для LC конекторів, 900 µm (мікрон), чорний, Corning
    • 5,68 грн.
    Артикул: KG-400-11-9B
    Производитель: Corning (США)
    ..
    код: 81583 Ковпачок 3.0 мм для FC/ST конекторів, чорний, Corning
    • 5,68 грн.
    Артикул: 95-400-07-BP3B
    Производитель: Corning (США)
    ..
    код: 79177 SC Multimode OM1 250/900μ BF бежевые, набор 10 шт
    • 18 538,97 грн.
    Артикул: AFR-00391
    Производитель: Molex (США)
    ..
    код: 81598 Обтискне кільце для ST/FC/SС конекторів, ступінчастий профіль, Corning
    • 8,93 грн.
    Артикул: 95-400-09-BP3(3201031-01)
    Производитель: Corning (США)
    ..
    код: 81591 Конектор SС GIC (metal bayonet), ММ (мультімод), Corning
    • 327,82 грн.
    Артикул: LAXLSS-00100-C021
    Производитель: Corning (США)
    ..
    код: 81592 Корпус SC конектора, MM (мультімод), бежевий, Corning
    • 12,71 грн.
    Артикул: KG-400-10-DK
    Производитель: Corning (США)
    ..
    код: 81588 Конектор Epoxy&Polish MTRJ, MM (мультімод), Corning
    • 555,03 грн.
    Артикул: 91-050-97-BP
    Производитель: Corning (США)
    ..
    код: 79176 LC Single Mode OS1 250/900μ BF синие, набор 10 шт
    • 22 407,10 грн.
    Артикул: AFR-00390
    Производитель: Molex (США)
    ..
    код: 79178 SC Multimode OM2 250/900μ BF черные, набор 10 шт
    • 18 538,97 грн.
    Артикул: AFR-00392
    Производитель: Molex (США)
    ..
    код: 79174 LC Multimode OM2 250/900μ BF черные, набор 10 шт
    • 20 647,09 грн.
    Артикул: AFR-00388
    Производитель: Molex (США)
    ..
    код: 81597 Обтискне кільце для ST/FC/SС конекторів, ступ. профіль (1.6-2.0 мм), Corning
    • 7,03 грн.
    Артикул: 95-400-09-BP26
    Производитель: Corning (США)
    ..
    код: 79175 LC Multimode OM3 10G 250/900μ BF голубые, набор 10 шт
    • 20 647,09 грн.
    Артикул: AFR-00389
    Производитель: Molex (США)
    ..
    код: 81589 Конектор Epoxy&Polish MTRJ, SM (одномод), Corning
    • 811,17 грн.
    Артикул: 91-200-97-BP3B
    Производитель: Corning (США)
    ..
    код: 81587 Ковпачок для SC/ST/FC конекторів, 900 µm (мікрон), чорний, Corning
    • 8,11 грн.
    Артикул: 95-400-08-BP9B (KG-400-06-9B)
    Производитель: Corning (США)
    ..
    код: 79179 SC Multimode OM3 10G 250/900μ BF голубые, набор 10 шт
    • 18 538,97 грн.
    Артикул: AFR-00393
    Производитель: Molex (США)
    ..
    код: 81596 Обтискне кільце для ST/FC/SС конекторів, Corning
    • 7,03 грн.
    Артикул: 95-400-09-BP
    Производитель: Corning (США)
    ..
    код: 81590 Конектор Epoxy&Polish SC, MM (мультімод), Plus Corning logo,чорний, Corning
    • 134,43 грн.
    Артикул: 95-100-48-BP00 (95-050-48-BP)
    Производитель: Corning (США)
    ..
    код: 79180 SC Single Mode OS1 250/900μ BF голубые, набор 10 шт
    • 21 286,51 грн.
    Артикул: AFR-00394
    Производитель: Molex (США)
    ..
    код: 81584 Ковпачок 3.0 мм для LC конекторів, чорний, Corning
    • 5,68 грн.
    Артикул: 95-400-11-BP3B
    Производитель: Corning (США)
    ..
    Код: Артикул: Производитель: Название: Цена: В корзину: Наличие:
    63784 32285 Legrand (Фра... Змінний картридж SC 33 266,84 грн. Доступно
    63783 32284 Legrand (Фра... Змінний картридж LC 33 266,84 грн. Доступно
    63782 32283 Legrand (Фра... Приналежності для очищення MPO/MTP 16 318,85 грн. Доступно
    63781 32282 Legrand (Фра... Очищувач оптичних конекторів SC (PC/APC) 14 324,99 грн. Доступно
    63780 32281 Legrand (Фра... Очищувач оптичних конекторів LC (PC/APC) 14 324,99 грн. Доступно
    63779 32280 Legrand (Фра... Прецизійний інструмент для оброблення волокон д... 112 905,69 грн. Доступно
    63778 32278 Legrand (Фра... Аерозольний балончик з очищувачем 5 950,16 грн. Доступно
    63775 32275 Legrand (Фра... Конектори швидкого зєднання 12 х SC-APC - одном... 40 715,49 грн. Доступно
    63774 32274 Legrand (Фра... Конектори швидкого зєднання 12 х SC - одномодові 40 076,11 грн. Доступно
    63773 32273 Legrand (Фра... Конектори швидкого зєднання 12 х LC - одномодові 41 082,32 грн. Доступно
    63772 32272 Legrand (Фра... Конектори швидкого зєднання 12 х SC - багатомодові 39 436,72 грн. Доступно
    63771 32271 Legrand (Фра... Конектори швидкого зєднання 12 х LC - багатомодові 40 442,93 грн. Доступно
    63770 32270 Legrand (Фра... Набір інструментів для швидкого монтажа Конекто... 68 811,00 грн. Доступно
    40678 95-251-49-BP Corning (США) Оптичний конектор Epoxy&Polish ST, SM (одномод)... 158,23 грн. Доступно
    40684 95-250-LC-BP Corning (США) Оптичний конектор Epoxy&Polish LC, SM (одномод)... 300,77 грн. Доступно
    40683 95-250-10-BP Corning (США) Оптичний конектор Epoxy&Polish FC SM (одномод),... 183,66 грн. Доступно
    40680 95-250-08-BP Corning (США) Оптичний конектор Epoxy&Polish SC, SM (одномод)... 120,90 грн. Доступно
    45658 95-050-LC-BP-Z Corning (США) Оптичний конектор Epoxy&Polish LC, Bulk pack, 5... 278,59 грн. Доступно
    51932 33147 Legrand (Фра... LCS Клейовий.кон.SC50/125&62,5/126 586,62 грн. Доступно
    51931 33100 Legrand (Фра... Клеєв.конектор LC буфер 900 607,89 грн. Доступно
    63736 32202 Legrand (Фра... Тримач оптичного волокна 900 мкм 10 271,28 грн. Доступно
    63737 32203 Legrand (Фра... Тримач оптичного волокна 250 мкм 10 271,28 грн. Доступно
    81594 95-400-12-BP26 Corning (США) Обтискне кільце для LС конекторів (1.6-2.0 мм) ... 20,56 грн. Доступно
    79181 AFR-00395 Molex (США) SC/APC Single Mode OS1 250/900μ BF APC зеленые,... 21 286,51 грн. Доступно
    81576 KG-400-22 (TRIGGER-BP-D) Corning (США) Защіпка для LC Duplex (дуплекс), TRIGGER, Corning 13,52 грн. Доступно
    81595 95-400-12-BP3 Corning (США) Обтискне кільце для LС конекторів (3.0 мм), Cor... 20,56 грн. Доступно
    79173 AFR-00387 Molex (США) LC Multimode OM1 250/900μ BF бежевые, набор 10 шт 20 647,09 грн. Доступно
    81593 KG-100-10-DN Corning (США) Корпус SC конектора, SM (одномод), синій, Corning 12,71 грн. Доступно
    81585 95-400-31-BP3A Corning (США) Ковпачок 3.0 мм, для SC конекторів, бірюзовий (... 5,68 грн. Доступно
    81586 KG-400-11-9B Corning (США) Ковпачок для LC конекторів, 900 µm (мікрон), чо... 5,68 грн. Доступно
    81583 95-400-07-BP3B Corning (США) Ковпачок 3.0 мм для FC/ST конекторів, чорний, C... 5,68 грн. Доступно
    79177 AFR-00391 Molex (США) SC Multimode OM1 250/900μ BF бежевые, набор 10 шт 18 538,97 грн. Доступно
    81598 95-400-09-BP3(3201031-01) Corning (США) Обтискне кільце для ST/FC/SС конекторів, ступін... 8,93 грн. Доступно
    81591 LAXLSS-00100-C021 Corning (США) Конектор SС GIC (metal bayonet), ММ (мультімод)... 327,82 грн. Доступно
    81592 KG-400-10-DK Corning (США) Корпус SC конектора, MM (мультімод), бежевий, C... 12,71 грн. Доступно
    81588 91-050-97-BP Corning (США) Конектор Epoxy&Polish MTRJ, MM (мультімод), Cor... 555,03 грн. Доступно
    79176 AFR-00390 Molex (США) LC Single Mode OS1 250/900μ BF синие, набор 10 шт 22 407,10 грн. Доступно
    79178 AFR-00392 Molex (США) SC Multimode OM2 250/900μ BF черные, набор 10 шт 18 538,97 грн. Доступно
    79174 AFR-00388 Molex (США) LC Multimode OM2 250/900μ BF черные, набор 10 шт 20 647,09 грн. Доступно
    81597 95-400-09-BP26 Corning (США) Обтискне кільце для ST/FC/SС конекторів, ступ. ... 7,03 грн. Доступно
    79175 AFR-00389 Molex (США) LC Multimode OM3 10G 250/900μ BF голубые, набор... 20 647,09 грн. Доступно
    81589 91-200-97-BP3B Corning (США) Конектор Epoxy&Polish MTRJ, SM (одномод), Corning 811,17 грн. Доступно
    81587 95-400-08-BP9B (KG-400-06-9B) Corning (США) Ковпачок для SC/ST/FC конекторів, 900 µm (мікро... 8,11 грн. Доступно
    79179 AFR-00393 Molex (США) SC Multimode OM3 10G 250/900μ BF голубые, набор... 18 538,97 грн. Доступно
    81596 95-400-09-BP Corning (США) Обтискне кільце для ST/FC/SС конекторів, Corning 7,03 грн. Доступно
    81590 95-100-48-BP00 (95-050-48-BP) Corning (США) Конектор Epoxy&Polish SC, MM (мультімод), Plus ... 134,43 грн. Доступно
    79180 AFR-00394 Molex (США) SC Single Mode OS1 250/900μ BF голубые, набор 1... 21 286,51 грн. Доступно
    81584 95-400-11-BP3B Corning (США) Ковпачок 3.0 мм для LC конекторів, чорний, Corning 5,68 грн. Доступно
    Змінний картридж SC
    • 33 266,84 грн.
    код: 63784
    Змінний картридж SC
    Артикул: 32285
    Производитель: Legrand (Франция)
    ..
    Змінний картридж LC
    • 33 266,84 грн.
    код: 63783
    Змінний картридж LC
    Артикул: 32284
    Производитель: Legrand (Франция)
    ..
    Приналежності для очищення MPO/MTP
    • 16 318,85 грн.
    код: 63782
    Приналежності для очищення MPO/MTP
    Артикул: 32283
    Производитель: Legrand (Франция)
    ..
    Очищувач оптичних конекторів SC (PC/APC)
    • 14 324,99 грн.
    код: 63781
    Очищувач оптичних конекторів SC (PC/APC)
    Артикул: 32282
    Производитель: Legrand (Франция)
    ..
    Очищувач оптичних конекторів LC (PC/APC)
    • 14 324,99 грн.
    код: 63780
    Очищувач оптичних конекторів LC (PC/APC)
    Артикул: 32281
    Производитель: Legrand (Франция)
    ..
    Аерозольний балончик з очищувачем
    • 5 950,16 грн.
    код: 63778
    Аерозольний балончик з очищувачем
    Артикул: 32278
    Производитель: Legrand (Франция)
    ..
    Конектори швидкого зєднання 12 х SC-APC - одномодові
    • 40 715,49 грн.
    код: 63775
    Конектори швидкого зєднання 12 х SC-APC - одномодові
    Артикул: 32275
    Производитель: Legrand (Франция)
    ..
    Конектори швидкого зєднання 12 х SC - одномодові
    • 40 076,11 грн.
    код: 63774
    Конектори швидкого зєднання 12 х SC - одномодові
    Артикул: 32274
    Производитель: Legrand (Франция)
    ..
    Конектори швидкого зєднання 12 х LC - одномодові
    • 41 082,32 грн.
    код: 63773
    Конектори швидкого зєднання 12 х LC - одномодові
    Артикул: 32273
    Производитель: Legrand (Франция)
    ..
    Конектори швидкого зєднання 12 х SC - багатомодові
    • 39 436,72 грн.
    код: 63772
    Конектори швидкого зєднання 12 х SC - багатомодові
    Артикул: 32272
    Производитель: Legrand (Франция)
    ..
    Конектори швидкого зєднання 12 х LC - багатомодові
    • 40 442,93 грн.
    код: 63771
    Конектори швидкого зєднання 12 х LC - багатомодові
    Артикул: 32271
    Производитель: Legrand (Франция)
    ..
    Набір інструментів для швидкого монтажа Конекторів з механічною фіксацією
    • 68 811,00 грн.
    код: 63770
    Оптичний конектор Epoxy&Polish ST, SM (одномод), Corning
    • 158,23 грн.
    код: 40678
    Оптичний конектор Epoxy&Polish ST, SM (одномод), Corning
    Артикул: 95-251-49-BP
    Производитель: Corning (США)
    Оптичний конектор Epoxy&Polish ST, SM (одномод), Corning, 95-251-49-BPПредлагаем ассортимент надежны..
    Оптичний конектор Epoxy&Polish LC, SM (одномод), Corning
    • 300,77 грн.
    код: 40684
    Оптичний конектор Epoxy&Polish LC, SM (одномод), Corning
    Артикул: 95-250-LC-BP
    Производитель: Corning (США)
    Оптичний конектор Epoxy&Polish LC, SM (одномод), Corning, 95-250-LC-BPПредлагаем ассортимент надежны..
    Оптичний конектор Epoxy&Polish FC SM (одномод), Corning
    • 183,66 грн.
    код: 40683
    Оптичний конектор Epoxy&Polish FC SM (одномод), Corning
    Артикул: 95-250-10-BP
    Производитель: Corning (США)
    Оптичний конектор Epoxy&Polish FC SM (одномод), Corning, 95-250-10-BPПредлагаем ассортимент надежных..
    Оптичний конектор Epoxy&Polish SC, SM (одномод), Corning
    • 120,90 грн.
    код: 40680
    Оптичний конектор Epoxy&Polish SC, SM (одномод), Corning
    Артикул: 95-250-08-BP
    Производитель: Corning (США)
    Оптичний конектор Epoxy&Polish SC, SM (одномод), Corning, 95-250-08-BPПредлагаем ассортимент надежны..
    Оптичний конектор Epoxy&Polish LC, Bulk pack, 50 µm multimode (OM4+/OM4/OM3/OM2), black, Corning
    • 278,59 грн.
    код: 45658
    Оптичний конектор Epoxy&Polish LC, Bulk pack, 50 µm multimode (OM4+/OM4/OM3/OM2), black, Corning
    Артикул: 95-050-LC-BP-Z
    Производитель: Corning (США)
    Оптичний конектор Epoxy&Polish LC, Bulk pack, 50 µm multimode (OM4+/OM4/OM3/OM2), black, Corning, 95..
    LCS Клейовий.кон.SC50/125&62,5/126
    • 586,62 грн.
    код: 51932
    LCS Клейовий.кон.SC50/125&62,5/126
    Артикул: 33147
    Производитель: Legrand (Франция)
    ..
    Клеєв.конектор LC буфер 900
    • 607,89 грн.
    код: 51931
    Клеєв.конектор LC буфер 900
    Артикул: 33100
    Производитель: Legrand (Франция)
    ..
    Тримач оптичного волокна 900 мкм
    • 10 271,28 грн.
    код: 63736
    Тримач оптичного волокна 900 мкм
    Артикул: 32202
    Производитель: Legrand (Франция)
    ..
    Тримач оптичного волокна 250 мкм
    • 10 271,28 грн.
    код: 63737
    Тримач оптичного волокна 250 мкм
    Артикул: 32203
    Производитель: Legrand (Франция)
    ..
    Обтискне кільце для LС конекторів (1.6-2.0 мм) , ступінчастий профіль, Corning
    • 20,56 грн.
    код: 81594
    SC/APC Single Mode OS1 250/900μ BF APC зеленые, набор 10 шт
    • 21 286,51 грн.
    код: 79181
    SC/APC Single Mode OS1 250/900μ BF APC зеленые, набор 10 шт
    Артикул: AFR-00395
    Производитель: Molex (США)
    ..
    Защіпка для LC Duplex (дуплекс), TRIGGER, Corning
    • 13,52 грн.
    код: 81576
    Защіпка для LC Duplex (дуплекс), TRIGGER, Corning
    Артикул: KG-400-22 (TRIGGER-BP-D)
    Производитель: Corning (США)
    ..
    Обтискне кільце для LС конекторів (3.0 мм), Corning
    • 20,56 грн.
    код: 81595
    Обтискне кільце для LС конекторів (3.0 мм), Corning
    Артикул: 95-400-12-BP3
    Производитель: Corning (США)
    ..
    LC Multimode OM1 250/900μ BF бежевые, набор 10 шт
    • 20 647,09 грн.
    код: 79173
    LC Multimode OM1 250/900μ BF бежевые, набор 10 шт
    Артикул: AFR-00387
    Производитель: Molex (США)
    ..
    Корпус SC конектора, SM (одномод), синій, Corning
    • 12,71 грн.
    код: 81593
    Корпус SC конектора, SM (одномод), синій, Corning
    Артикул: KG-100-10-DN
    Производитель: Corning (США)
    ..
    Ковпачок 3.0 мм, для SC конекторів, бірюзовий (ступ. проф.), Corning
    • 5,68 грн.
    код: 81585
    Ковпачок для LC конекторів, 900 µm (мікрон), чорний, Corning
    • 5,68 грн.
    код: 81586
    Ковпачок для LC конекторів, 900 µm (мікрон), чорний, Corning
    Артикул: KG-400-11-9B
    Производитель: Corning (США)
    ..
    Ковпачок 3.0 мм для FC/ST конекторів, чорний, Corning
    • 5,68 грн.
    код: 81583
    Ковпачок 3.0 мм для FC/ST конекторів, чорний, Corning
    Артикул: 95-400-07-BP3B
    Производитель: Corning (США)
    ..
    SC Multimode OM1 250/900μ BF бежевые, набор 10 шт
    • 18 538,97 грн.
    код: 79177
    SC Multimode OM1 250/900μ BF бежевые, набор 10 шт
    Артикул: AFR-00391
    Производитель: Molex (США)
    ..
    Обтискне кільце для ST/FC/SС конекторів, ступінчастий профіль, Corning
    • 8,93 грн.
    код: 81598
    Обтискне кільце для ST/FC/SС конекторів, ступінчастий профіль, Corning
    Артикул: 95-400-09-BP3(3201031-01)
    Производитель: Corning (США)
    ..
    Конектор SС GIC (metal bayonet), ММ (мультімод), Corning
    • 327,82 грн.
    код: 81591
    Конектор SС GIC (metal bayonet), ММ (мультімод), Corning
    Артикул: LAXLSS-00100-C021
    Производитель: Corning (США)
    ..
    Корпус SC конектора, MM (мультімод), бежевий, Corning
    • 12,71 грн.
    код: 81592
    Корпус SC конектора, MM (мультімод), бежевий, Corning
    Артикул: KG-400-10-DK
    Производитель: Corning (США)
    ..
    Конектор Epoxy&Polish MTRJ, MM (мультімод), Corning
    • 555,03 грн.
    код: 81588
    Конектор Epoxy&Polish MTRJ, MM (мультімод), Corning
    Артикул: 91-050-97-BP
    Производитель: Corning (США)
    ..
    LC Single Mode OS1 250/900μ BF синие, набор 10 шт
    • 22 407,10 грн.
    код: 79176
    LC Single Mode OS1 250/900μ BF синие, набор 10 шт
    Артикул: AFR-00390
    Производитель: Molex (США)
    ..
    SC Multimode OM2 250/900μ BF черные, набор 10 шт
    • 18 538,97 грн.
    код: 79178
    SC Multimode OM2 250/900μ BF черные, набор 10 шт
    Артикул: AFR-00392
    Производитель: Molex (США)
    ..
    LC Multimode OM2 250/900μ BF черные, набор 10 шт
    • 20 647,09 грн.
    код: 79174
    LC Multimode OM2 250/900μ BF черные, набор 10 шт
    Артикул: AFR-00388
    Производитель: Molex (США)
    ..
    Обтискне кільце для ST/FC/SС конекторів, ступ. профіль (1.6-2.0 мм), Corning
    • 7,03 грн.
    код: 81597
    LC Multimode OM3 10G 250/900μ BF голубые, набор 10 шт
    • 20 647,09 грн.
    код: 79175
    LC Multimode OM3 10G 250/900μ BF голубые, набор 10 шт
    Артикул: AFR-00389
    Производитель: Molex (США)
    ..
    Конектор Epoxy&Polish MTRJ, SM (одномод), Corning
    • 811,17 грн.
    код: 81589
    Конектор Epoxy&Polish MTRJ, SM (одномод), Corning
    Артикул: 91-200-97-BP3B
    Производитель: Corning (США)
    ..
    Ковпачок для SC/ST/FC конекторів, 900 µm (мікрон), чорний, Corning
    • 8,11 грн.
    код: 81587
    Ковпачок для SC/ST/FC конекторів, 900 µm (мікрон), чорний, Corning
    Артикул: 95-400-08-BP9B (KG-400-06-9B)
    Производитель: Corning (США)
    ..
    SC Multimode OM3 10G 250/900μ BF голубые, набор 10 шт
    • 18 538,97 грн.
    код: 79179
    SC Multimode OM3 10G 250/900μ BF голубые, набор 10 шт
    Артикул: AFR-00393
    Производитель: Molex (США)
    ..
    Обтискне кільце для ST/FC/SС конекторів, Corning
    • 7,03 грн.
    код: 81596
    Обтискне кільце для ST/FC/SС конекторів, Corning
    Артикул: 95-400-09-BP
    Производитель: Corning (США)
    ..
    Конектор Epoxy&Polish SC, MM (мультімод), Plus Corning logo,чорний, Corning
    • 134,43 грн.
    код: 81590
    Конектор Epoxy&Polish SC, MM (мультімод), Plus Corning logo,чорний, Corning
    Артикул: 95-100-48-BP00 (95-050-48-BP)
    Производитель: Corning (США)
    ..
    SC Single Mode OS1 250/900μ BF голубые, набор 10 шт
    • 21 286,51 грн.
    код: 79180
    SC Single Mode OS1 250/900μ BF голубые, набор 10 шт
    Артикул: AFR-00394
    Производитель: Molex (США)
    ..
    Ковпачок 3.0 мм для LC конекторів, чорний, Corning
    • 5,68 грн.
    код: 81584
    Ковпачок 3.0 мм для LC конекторів, чорний, Corning
    Артикул: 95-400-11-BP3B
    Производитель: Corning (США)
    ..
    Показано с 1 по 48 из 59 (всего 2 страниц)

    Оптический коннектор

    Основные технические параметры оптических коннекторов

    • Вносимые потери составляют до 0,20 дБ
    • До 0,20 дБ воспроизводимость
    • До 0,20 дБ заменяемость
    • Гильза из циркониевой керамики или бронзы
    • Работает при температурах от -40 до +75 градусов по Цельсию
    • Хранится при температурах от -40 до +85 градусов по Цельсию
    • Имеет стандарт TELCORDIA TA-NWT-001209

     

    Применение оптоволоконных коннекторов

    Оптические коннекторы устанавливаются на оптические соединительные и монтажные шнуры путем вклеивания оптического волокна в наконечник. После вклеивания следует сушка и шлифовка. Оптоволоконные коннекторы бывают одномодового и многомодового применения и обеспечивают разъемное механическое соединение. Сегодня в мире наиболее известны разъемы следующих типов: FC, SC, ST, LC, MU, MT-RJ, E-2000 и DIN.

    Оптические коннекторы в зависимости от типа своего механического подсоединения к оптическому адаптеру делятся на вставляемые, вкручивающиеся и другие виды коннекторов. Разные типы коннекторов обладают разной механической прочностью к изгибам конца оптического шнура, разным допуском на точность ввода волокну в штекер коннектора. Различные типы коннектора имеют ферулу (штекер для входа шнура) из различных материалов.

    Различается также торцевая поверхность штекера оптического коннектора из-за того, что у торца может быть UPC, APC или SPC полировка. Самой типичной и применяемой в большинстве случаев является UPC полировка торцевой поверхности оптического коннектора. Для ликвидации отражения сигнала от места, где происходит стыковка коннекторов в адаптере, применяется APC полировка или, как она называется по-другому, наклонная полировка коннектора. Применение такого типа полировки особо важно при мощном входном оптическом сигнале. Наклонная полировка защищает излучатель от обратно отраженного сигнала.